خاطرات من

۹ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

♪♪♪♪♪♪

farskids

farskids,فارس کیدذ,farskids

خستم از این خوابای بد

که از تو میبینم

اشکام میریزن بی حس بت اینبار

میرم به جاهای بد

که تو نیستی نه

آروم میشینم خیره به دیوار

کینه به کنارنمونده اعتمادی بت

زندگیم شده یه جور غیر عادی چرت

گفتی حال نمیده اصلا نه عشق مادی بت

تهش همین میاد پایین عشق واگیرت میکنه

غلط سیرت بزیی بد بلدی

پیشرفته بد ردی که نشینم داستان ای بدتر از این

کجاس این ساعت شب

حرفاشو می بایست به جمع بدم

تا آسان بشم نمونم بازم به شک

دوست جمعه ها یا همون شریک جرم

نر...م من کلا یکی شبیه تو

آروم بود تمام چی شد قضیه تند

پول ملاک نبود آره بود تعرفه رند

میدن این خوابا عذابم بر میاد کارا از آدم

انقد خراب نبوده من هیچ تا اکنون اعصابم

بخوام برگردم برا من دو قول فسخ

میدونی تو نباشی پروگرام تپل هست

خستم از این خوابای بد

که از تو میبینم

اشکام میریزن بی حس بت اینبار

میرم به جاهای بد

که تو نیستی نه

آروم میشینم خیره به دیوار

عادت دارم --- باز ا تازه

من طاقت دارم ولی اخه تا اندازه

با این تیکه ها نمیشه کامل آسان انتها پازل

تو لوپ مطلبو بگو به من آسان بازه

نبودی دو دل برا من تو بودی موردعلاقم

با .. داشتی تو که شبا غـم میشدی اوکی در آخر

جرقه با تیک خورد بعد با فابریک تور

صافو آسان تصمیمو تا انتها کار پیچ خورد

تنهایی بود ناچار برام سخت تو بودی آچار فرانسم

پروگرام شد تو خونم میزدی تا چهار برام حرف

گفتی تو بامنی رک عشقای آخریم شد

فکر کردم موندگاری دوباره بازوری شد

باز رو برف رده پامو پیدا میکنم آسون

ته . یکی میشم واسه خودم

خستم از این خوابای بد

که از تو میبینم

اشکام میریزن بی حس بت اینبار

میرم به جاهای بد

که تو نیستی نه

آروم میشینم خیره به دیوار

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰

♪♪♪♪♪♪


آیرو موزیک

آیرو موزیک,iromusic,آیرو موزیک

هیشکی جاتو نمیگیره

بی تو دل از تمام سیره

میدونی عزیزم هرگز هیچکی جاتو نمیگیره

تو دل عاشقی که واسه تو میمیره

هیچکی جاتو نمیگیره...

پرستوی مهاجرم دلم برات تنگه

ای نازنین مسافرم دلم برات تنگه

دلم برات تنگه...

هیشکی جاتو نمیگیره...

ی که نیستی پیشم میمیرمو زنده میشم

با خنده هات غریبه عاشق گریه میشم

وقتی که نیستی پیشم میمیرمو زنده میشم

با خنده هات غریبه و عاشق گریه میشم

هیشکی جاتو نمیگیره

بی تو دل از تمام سیره

میدونی عزیزم هرگز هیچکی جاتو نمیگیره

تو دل عاشقی که واسه تو میمیره

هیچکی جاتو نمیگیره...

پرستوی مهاجرم دلم برات تنگه

ای نازنین مسافرم دلم برات تنگه

دلم برات تنگه...

هیشکی جاتو نمیگیره...

باز صدایم کن از غـم راهایم کن

باز صدایم کن از ناراحتی راهایم کن

من بی تو هیچم از جهان سیرم

هر جا که باشم بی تو میمیرم

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰انجام پایان نامه مدیریت

هر چیزی که بتواند اهمیت های گوناگون مفرق را بپذیرد، به آن متغیر می گویند. بنا به تعریف دیگر، متغیر یک مفهوم است که بیش از دو یا چند ارزش یا عدد به آن اختصاص داده می شود.

به جمله دیگر، متغیربه خصوصیات یی اطلاق می شود که می توان آن ها را مشاهده یا اندازه گیری کرد دو یا چند ارزش یا عدد را جایگزین آن ها قرار داد. (دلاور) در غالب پژوهش ها به ویژه پژوهش های کمی، مقوله متغیر همیشه بیان بوده و حساسیتی مخصوص یافته است. جهت محققان دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی، معرفت دقیق متغیرها، تنوع آن ها، وجوه تمایز متغیرها از سو و معرفت نقش آن ها، مقیاس اندازه گیری آن ها از طرف دیگر ارزش ی بسزایی دارد. به علاوه ، آبرخی از انواع مقیاس ها و امکان محاسبات آماری هریک از مقیاس ها برای هر پژوهشگری ارزش بسیار زیاد دارد.

نقش متغیرها در پژوهش:

نقش متغیرها در پژوهش های کمی: متغیرها در پژوهش های کمی می توانند نقش های مختلف ی را ایفا نمایند. رایج ترین طبقه بندی در این خصوص عبارآزمایش از:

متغیر مستقل: منظور از مستقل، متغیرهایی است که بر دیگر متغیرها اثر می گذارند. متغیر مستقل به گونه ای مثبت یا بد بر متغیر وابسته تاثیر می گذارد.
متغیر وابسته: متغیرهایی هستند که متتاثیر از متغیرهایی دیگرند.
متغیر کنترل: متغیرهایی است که چند متغیر دیگر را تحت کنترل دارند.

متغیرهای تحقیق سه دسته هستند ، متغیرهای وابسته( سمت چپ فرمول) ، متغیرهای مستقل و کنترلی ( سمت راست فرمول ).
نقش متغیرها در پژوهش های توصیفی: برخلاف پژوهش های کمی، که متغیرها می تواند چندین نقش ایفا نمایند، متغیرها در پژوهش های توصیفی یا کیفی تنها نقش هستند . با تذکر به این که در مطالعات توصیفی، پژوهشگر قصد مداخله در پژوهش را نداشته، صرفا توصیف گر یک عکس است، لذا ، نقش های معمول در پژوهش های کمی از قبیل مستقل و وابسته در این جا مصداق ندارد.در مطالعات توصیفی، متغیرها تنها یک نقش را پذیرفته به عنوان متغیر مستقل تلقی می شوند.بقیه تقسیم بندی متغیرها حسب مورد در پژوهش های توصیفی هم صدق می کنند.

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰خرید ساعت مچی ارزان

پهتر است قبل از تصمیم به خرید ،معین بکنید چه انتظاراتی از ساعتان دارید. کجا می خواهید آن را استفاده بکنید یا از کجا باید آن را تولید و ساخت بکنید همیشه دانستن چند نکته ساده اما اصولی باعث می شود انتخاب های بجا و درستی داشته باشیم . دانستن چند نکته جهت انتخاب ساعت مچی باعث می شود تا مناسب ترین انتخاب را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد انجام دهید. بهتر است قبل از تصمیم به خرید، معین بکنید چه انتظاراتی از ساعتتان دارید. کجا می خواهید آن را استفاده بکنید یا از کجا باید آن را تولید و ساخت بکنید اما قبل از تمام این موارد بایستی میزان بودجه تان معین باشد و با دانستن این موراد خوبتر است به ساعت فروشی معتبر بروید.

اگر قرار است یک ساعت با برند زیاد دیده شده انتخاب بکنید خوب است سری به وبسایت برند مربوطه بزنید. بادین مـدل ها می توانید شماره سریـال مدل هایی که مورد پسندتان قرار گرفته را یادداشت بکنید و به یکی از نمایندگی یا ساعت فروش های معتبر بروید. نکته بعدی که بایستی مورد توجه قرارداد این است که اکثر برندهای معتبر نام را حداقل دو بار روی ساعت حک می کنند . این کار را ً داخـل صفحه روی قفل با دقت تمام انجام می دهند. این نکات شاید برای ساعت های تقلبی نیز در نظر گرفته شود اما غیراحتمالا که تمام ظرافت جا همزمان انجام شود.
نمونه تقلبی خیلی از برندها با ظاهری موجه در بیشتر ساعت فروشی ها موجود است. برای شناسایی این ساعت ها خوب است به چند فروشگاه سربزنید و مدل های مختلف را تحلیل بکنید . با این کار چشـم تان به مـدل های مختلف بیشتر آشنا می شود می توانید نمونه های اصل را از تقلبی تشخیص دهید.

با کیفیت ترین مورد ممکن برای خرید ساعت اصل، نمایندگی ها معتبر هستند اکثرا ٌ ً بیشتر فروشگاه های معتبر نماینده رسمی چند برند مفرق هستند . اما اگر باز هم شک دارید می توانید قبل از خرید کمی اطلاعاتتان را بالا ببرید جهت این کار خوبتر است سری به اینترنت وب سایت برند مورد نظر بزنید نمونه های آن ها را ببیندی .حتی می توانید قبل از خرید اطلاعاتی را راجع به جنس بند ضدآب بودن یا نبودن ساعت از وبسایت مورد نظر بگیرید.

حال چنانچه برند مورد نظر را یافتید می بایست به وبسایت آن مراجعه بکنید هر چه برند مورد نظر شما وسیع تر باشد اطلاعات درون سایت آن بیتشر خواهد بود جهت مثال همان ساعت مچی جت ست یا ساعت مچی تراست به صفحه نمایندگی ها مراجعه بکنید ببینید آیا در ایران نماینده دارند یا خیر؟
مهم: بخش «درباره ی برند» وبسایت مورد نظر می بایست پر محتوی قانع کننده از لحاظ تجاری میزان گسترش در آن معین باشد. ذکر شیوه تولید و ساخت محصولات کشور سازنده آن و حتی مراحل تهیه و تولید از معین ات برند قوی و با اصالت است .

در صورتی که نماینده ایران آن معین گردد پس این برند دارای خدمات بعد از فروش بوده و کالاها اورجینال آن را می وشد با شرایط زیر تولید و ساخت نمود.
حال وهله اصلی گزینش شما: یک ساعت مچی می خواهید خرید بکنید ولی نمی دانید این مـدل اصل یا خیر چه بایستی انجام دهید؟
راه اول: ارتباط با نمایندگی مهم ساعت در ایران است و پرسش کردن نمایندگی های فروش در شهر مورد نظر و یا در صورت موجود بودن به وبسایت ایرانی برند مراجعه شود.
راه دوم : همه کالاها دارای معین ات ظاهری هستند که از روی همان معین ات این تشخیص انجام می گیرد.
جهت مثال ساعت: کد پشت درب ساعت (رفرنس یا کد محصول) مچی است جهت درک خوبتر به مثال های زیر دقت بکنید :
مثال 1: ساعتی شما خریده اید به نام الگانس با کد درب پشت 3537 مردانه آسان فلزی استیل گرد حال این کد را در اینترنت جستجو می کنیم خواهید دید که هیچطور یافته با موضوع مورد نظر شما یافت نشد حتی مشابه آن پس برند این ساعت غیراصیل است هم ساعت.

انواع شیشه های ساعت
شیشه (Glass)

در این نوع از شیشه آسان استفاده می شود که در مساوی خش از نوع طلقی آن مقاوم تر بوده اکثرا ٌ از شیشه های پنج تا ده میکرون مصرف می شود. ویژگیها شیشه معمولی را داراست در مساوی تغییر رنگ در تاثیر گرما گذشت زمان مقاوم است. این شیشه در مدت 5 الی 10 سال شفافیت را حفظ می نماید .
کاربر د : در ساعت های فیک ارزان و ساعت های درجه 3 از این نوع شیشه مصرف می شود.

مینرال (Mineral)
در این نوع از شیشه هایی استفاده می شود که بعد از قوطه ورشدن در مایع مخصوص گرما دادن به شیشه باعث مقاوم شدن سطح شیشه در مساوی خش ضربه می گردد.
کاربر د: ساعت های فک درجه یک و گاهاً درجه 2 ساعت های برند ارزان قیمت.

هارد مینرال (Hard Mineral)
در این نوع از شیشه های استاندارد مصرف می شود که با گرما روکش یوی آن را در مساوی خط و خش تغییر رنگ و فشار مقاوم می کنند ولی ر نهایت ضد خش محسوب نمی شود.
فرد د: بیشتر ساعت های برند گاهاً ساعت های درجه دو برندها(کپی اصل)

سافایر(sapphier)
در این نوع از همان معین ات شیشه هارد مینرال مصرف می شود با این فرق که با یووی خیلی مقاوم رد گرما بالا شیشه ضد خش می شود ولی رد مساوی ضربات شکننده گاها در مساوی خراش های شدید پایداری را از دست می دهد.
فرد د: ساعت های برند ، پرهزینه قیمت ( در حال حاضر حدوداً 500 هزار تومان به بالا) ساعت های فیک درجه ( کپی اصل ) و نو ا در تلفن همراه های صفحه لمسی ضد خش.

اسکرش سافایر – سافایر کریستال (Sapphire Crystal)
دراین نوع ضمن رعایت استانداردهای سافایر از نوعی مواد ضد خش بر روی شیشه نیز استفاده می شود که شیشه را کاملا ضد خش زیاد مقاوم در مساوی ضربه می نماید که اما باز هم در مساوی ضربات شدید پایداری نداشته و شکننده است .
کاربر د: ساعت های برند گـران قیمت ( بیشتر از میلیون تومان ) و ساعت های فیک درجه یک (کپی اصلی )

کریستال یاقوت کبود- کریستال اسکرش سافایر( resistant sapphire crystal)
در این نوع از ماده سیلیکن که سخت ترین سنگ بعد از الماس است در شرایط خیلی پیچیده تولید می شود . برای تولید کریستال یاقوت کبود ، از پودر زیاد ریز نمک خالص باقطر کمتر از یک میکرون استفاده می شود . این ماده در مقابل گرما 2050 درجه سانتیگراد در دستگاه blowpipe تبدیل به ماده ای به نام استالاگمیت stalagmite یا سنگ سنباده می شود.
پس یکسان سازی سطح تا ضخامت 2 صدم میلیمتر به منظور تنظیم ضخامت سطوح بالا و پایین و زاویه های مورب انجام می گیرد بعد از آن پلیش شیمیایی بر روی هر دو طرف انجام می پذیرد.
فرد د: عموماً در ساعت های لاکچری ( بالاترین کلاس ساعت در سوئیس) و گاها ساعت های کلاس A مصرف می شود( به تکنولوژی تهیه و تولید بالا و پرهزینه قیمت بودن این فرآیند)

کریستال یاقوت کبود ضدانعکاس- کریستال اسکرش سافایر (Anti-reflective scratch- resistant sapphire crystal)

در این نوع شیشه بعد از انجام کار های کریستال یاقوت کبود کار زیر نیز انجام می گیرد:
شیشه کریستال به یک آزمایش گاه استریل منتقل شده در جهت تصحیح رفلکس نور داخـل کوره قرار می گیرد. این سیـستم باعث حذف 99 درصد از بازتابها و انعکاس نورهای مزاحم شده و باعث شفافیت هرچه بیشتر صفحه ساعت دید می شود . کاربر د : تنها در ساعت های لاکچری(مانند ادوکس و رولکس و ...)

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰

انواع ویروسها

ویروس های سکتور بوت (سکتور از بخش بندی های محیط بر روی دیسک ها است ) .

آنتی ویرویس

آنتی ویرویس,خرید آنتی ویروس,antikade

ویروس های سکتور بوت، اولین نوع ویروس هایی بودند که مشاهده شدند. آنها از طریق تغییر دادن سکتور بوت –پارت ی از سخت افزاری از دیسک که در آن پروگرام ای قرار می گیرد که باعث شروع به کار رایانه شما می شود –گسترش می یابند.

وقت ی که شما رایانه را روشن می بکنید ، سخت افزار به دنبال برنامـه سکتور بوت –که اکثرا ٌ برروی دیسک سخت است، ولی می تواند بر روی فلاپی یا سی دی هم باشد – می گردد تا آن را اجرا نماید . این پروگرام با اجرا شدن، وقفه سیسـتم علت را در حافظه بار گذاری می نماید . (Load)

یک ویروس سکتور بوت، ورژن اصلی برنامـه سکتور بوت را با نسخه ای تغییر یافته ومربوط به خود جایگزین کرده وورژن اصلی را در جایی دیگر روی دیسک سخت پنهان می نماید . زمان ی که شما در بار بعدی دستگاه را روشن می بکنید ، سکتور بوت آلوده شده، مورد مصرف از سخت افزار قرار خواهد گرفت وپس ویروس فعال خواهد شد.

پس در صورتیکه شما دستگاه را به وسیله یک دیسکت آلوده- دیسک های نرمی که سکتور بوت آلوده دارند- راه اندازی بکنید ، در نهایت آلوده به ویروس خواهید شد.

زیاد ی از ویروس ها ی سکتور بوت در حال حاضر دیگر جزءویروس های کهنه وقدیمی محسوب می شوند. آنهایی که جهت دستگاههای تحت سیستم علت DOSنوشته شده بودند، اکثرا نمی توانند از طریق سیـستم علت ها ی ویندوز 95، 98، ME، NT، 2000وXP بودند، گسترش یابند، گرچه احتمال دارد گاهی وقتها اوقات این سیستم علت هارا از راه اندازی صحیح متوقف کنند.

معرفی ویروس هایی از این نوع :

ویروس Form:ویروسی است که بعد از 10سال بعد از اولین مشاهده، هنوز هم:ویروس رایج است.

ورژن اصلی آن در روز 18هر ماه، فعال شده ووقت ی که هر دکمه ای بر روی صفحه کلید جمع و جور شود، باعث ایجاد کلیک می شود.

ویروس Parity Boot: ویروسی است که به طور تصادفی پیام PARITY CHECKویروس نمایش داده وسیسـتم علت را قفل می نماید . این پیام مانند پیام واقعی است که به وقت ایجاد خطا در حافظه رایانه نمایش داده می شود.

ویروس های انگلی :

ویروس های انگلی که با نام ویروس های فایـل هم شناخته می شوند، را به برنامـه ها یا همان فایل های قابل اجرا پیوند می زنند.

زمان ی که شما اجرای برنامـه آلوده شده توسط ویروسی را شروع می بکنید ، در ابتدا ویروس اجرا خواهد شد. پس ویرو س ها جهت مخفی نگاه داشتن خود، پروگرام مهم را اجرا می نماید . سیستم علت دستگاه که ویروس را بخشی از برنامـه اجرا شده بوسیله شما می داند، به آن مجوزهای اجرا را می دهد. این مجوز ها به ویروس اجازه می دهند تا از کپی بسازد، را در حافظه رایانه قرار داده وبدنه را آزاد نماید .

ویروس های انگلی در تاریخچه ویروس ها از نخستین انواع آنها می باشند ، اما در حال حاضر نیز از تهدیدات واقعی به شمار می روند. شبکه اینترنت که گسترش پروگرام ها را آسان تر کرده ، به ویروس ها فرصتی نو ی جهت گسترش داده است.

معرفی ویروس هایی از این نوع :

ویروس Jerusalem:در جمعه های با تاریخ 13هرماه، تمام پروگرام های اجرا شده در رایانه را پاک می نماید .

ویروس CIHیا همان Chernoby:در روز 26 از ماههای معین ی، اطلاعات چیپ :بایوس را بازنویسی کرده واز بین می برد. با این کار رایانه غیر قابل مصرف می شود. این ویروس همچنین اطلاعات دیسک سخت را بازنویسی می کنند.

ویروس Remote Explorer:ویروس Remote Explorer) ) WNT/RemExpفایل اجرایی ویندوز NTرا آلوده می نماید . این ویروس اولین ویروسی بود که توانست را به عنوان سرویس –پروگرام هایی که در ویندوز NTحتی در وقت هایی که فردی Log inنکرده ، اجرا می شوند، در ویندوز NTاجرا نماید .

ویروس های ماکرو (کلان دستور) :

ویروس های ماکرو که از ویژگی ها ی برنامـه نویسی ماکرو سود می برند، دستوراتی می باشند که در دستورات درون فایل ها ادغام شده وبه صورت اتوماتیک اجرا می شوند.

بسیاری از برنامـه ها مانند برامه های کلمه پرداز یا تولید و ساخت کننده صفحه وسیع از ویژگی برنامـه نویسی ماکرو مصرف می کنند.

ویروس ماکرو، پروگرام ماکرو اس ت که می تواند از خود کپی ساخـته واز فایلی به فایـل دیگر گسترش پیدا نماید . در صورتیکه شما فایلی را باز بکنید که حامل ویروسی ازنوع تمام چیز ماکرو است، در اینصورت ویروس را در فایـل های آغازین اجرای آن برنامـه کپی می نماید واین زمان است که رایانه آلوده شده است.

زمانی که شما در وهله بعد فایلی را باز می بکنید از همان پروگرام استفاده می نماید ، ویروس، آن فایـل را آلوده کرد. در صورتیکه رایانه شما در شبکه باشد، این آلودگی سریع گسترش پیدا می نماید و آن هم این است که وقتی که شما فایلی آلوده را جهت فرد دیگری می فرستید، اوهم با باز کردن فایـل آلوده خواهد شد.

یک ماکروی مخرب همین طور می تواند باعث بپدیدار شدن تغییرات در اسناد یا تنظیمات شما شود.

ویروس های ماکرو می توانند فایـل هایی که در بیشتر ادارات مورد مصرف قرار می گیرند را آلوده کنند وهمین طور بعضی از آنها می توانند چندین نوع مفرق از فایل ها مانند فایل های برنامـه های Wordیا Excelرا تحت تاثیر قرار دهند. همچنین آنها می توانند به تمام فایـل هایی که توسط پروگرام میزبان آنها مورد اجرا قرار می گیرد، گسترش پیدا کنند، بالاتر از تمام اینکه آنها می توانند براحتی گسترش پیدا کنند، چرا که اسناد بطور همیشگـی در نامـه های الکترونیک و وب وبسایت ها در حال تبادل هستند .

معرفی ویروس هایی از این نوع:

ویروس WM/Wazzu:فایل های تولید و ساخت شده بوسیله پروگرام Wordرا آلوده می سازد. این ویروس بطور تصادفی در بین هر تا سه کلمه، عبارتwazzuرا قرار می دهد.

ویروس OF97/Crown-B:فایل های برنامـه هایPower pointوExcel، Wordرا آلوده می نماید . ی که این ویروس، فایلی از پروگرام Wordرا آلوده می سازد، بخش حفاظت ی ماکرو دربقیه برنامـه های برنامـه Officeرا از کار انداخته واز این طریق آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.

ویروس های برتر

کدامیک از ویروس ها تا بحال بیشترین خوب یت را داشته اند؟در این پارت گزیده ای از ویروس هایی آورده می شود که توانسته اند :به دور ترین نقاط انتقال پیدا کنند، بیشترین تعداد رایانه را آلوده کنند، ویا اینکه بیشترین طول عمر را داشته باشند.

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰

چرا پینگ این قدر مشهور شده است؟

خرید سرویس کاهش بینگ

سرویس کاهش پینگ,کاهش پینگ,خرید سرویس کاهش بینگ

چنان که گفتیم پینگ ساده‌ترین راه برای اطمینان از کار کردن تمام اجزای یک شبکه یا هاست ویِژگزینشه است. پینگ یک درخواست اکو (echo request) 32 بایتی با استفاده از پروتکل ICMP می‌فرستد همان گونه که از اسمش معلوم است فقط کاری که گیرنده بایستی انجام دهد اکو کردن پیام است. وقت ی پیام را دریافت کردید می‌فهمید که هاست مقصد هم کل شبکه سرپا در حال کارند.

اما ترافیک واقعی اینترنت بسیار زیاد بزرگ‌تر است داده‌ها اکثرا در اندازه ‌های کیلوبایت مگابایت مبادله می‌شوند که هزاران و میلیون‌ها بار بزرگ‌تر از بسته‌های پینگند. بسته‌های داده‌ی واقعی بایستی به صورت تکه تکه ارسال شوند و سرورهایی که می بایست آن‌ها را دریافت کنند یا فوروارد کنند واقعا ً به زحمت می‌افتند. پروتکل‌های مورد مصرف نیز کاملاً مفرق ند (HTTP، SMTP، FTP و…). اصلاً می‌توان مسیریاب‌ها را چنان پیکره‌بندی کرد که بسته‌های پینگ را که کاری با ترافیک معمول اینترنت ندارند در اولویت قرار دهند و زمان پینگ را ارتقا داد. به علاوه بین دو نقطه مجموعه‌ی پیچیده از گره‌ها لینک‌های ارتباطی سریع و کند قرار دارند که دستور پینگ تقریباً هیچ اطلاعی در مورد این تنگناها به شما نمی‌دهد.

اما پینگ یک دستور زیاد آسان است؛ مدت بسیار زیاد ی است که وجود داشته تمام با آن آشنا می باشند . همه‌ی سیستم علت ‌ها به عنوان جزء استاندارد دستور پینگ را در خود دارند، در نتیجه پینگ کردن رایگان و دم دست است. اضافه کردن پینگ به پروگرام ‌های دیگر کاری ندارد دیگر روش‌ها وسائل های اندازه‌گیری سرعت اینترنت پیچیده‌ترند و ممکن است نیاز به نصب یا روش داشته باشند.

و اما پینگ تأخیر نقطه به نقطه را نشان می‌دهد که درمورد تأثیر آن در ارتباطات اینترنتی ماهواره‌ای رابطه‌ی آن با پهنای باند شرح دادیم.


چطور پینگ تایم هاست یا سرور را کم شدن بدهید؟

نخست این‌که در گزینش سرور هاست نمی‌توان فقط به پینگ تایم تذکر کرد. در موارد ی اصلاً می بایست از پینگ تایم پایین صرف نظر کرد. چنانچه شما یک سرور هاست با پورت ۱۰۰ مگابیت با با کیفیت ترین اتصال اینترنت تولید و ساخت بکنید ولی اتصال اینترنت خودتان (یعنی اینترنتی که از ISP تهیه و تولید کرده ‌اید از آن می‌خواهید به سرورتان از راه دور وصل شوید) پایدار نباشد پایین و بالا خیلی داشته باشد پینگ تایم شما به سرور زیاد خواهد شد. زمان پینگ چیزی نیست که تنها سرور هاست در آن تأثیر داشته باشند. عوامل متعددی بر زمان پینگ یا تأخیر موثر ند:

۱-واضح است: فاصله‌ی شما تا سرور. اگر شما در ایرانید پینگ تایم شما به سرور ایرانی کم‌تر خواهد بود، هر چند این سرور پهنای باند کم‌تری نسبت به سروری در آن سر جهان داشته باشد.

۲-اتصال اینترنت شما: اتصال اینترنت کم سرعت، با قطعی و وصلی مکرر بالا و پایین زیاد زمان پینگ را ارتقا می‌دهد.

۳-مصرف پهنای باند: اگر شما تا نفس انتها اتصال اینترنت‌تان را به کار گرفته‌اید اما اگر چه پینگ کردن پهنای باندی که به چشم بیاید نمی‌خواهد شاید زمان پینگ‌تان خیلی شود.

۴-مسیریاب‌ها، گره‌های میانی: هر مسیریاب و گره میانی که بر سر راه رابطه شما تا سرور هاست مورد نظر قرار گرفته باشد قدری بر پینگ می‌افزاید.

۵-پروگرام ‌های در حال اجرا: بسته‌های پینگ اکثرا ٌ ً بسته‌های اولویت‌داری نیستند. چنانچه تمام منابع پردازشی سیسـتم در حال مصرف باشد شاید بر زمان پینگ شما افزوده شود.

۶-فایروال: این وسائل ها رفیق دارند تمام بسته‌های ورودی را چک کنند؛ پس بر زمان انتقال بسته‌ها می‌افزایند.

۷-اتصالات بی‌سیم: اتصالات بی‌سیم باید سیگنال‌های دیجیتال را جهت ارسال به سیگنال‌های رادیویی تبدیل کنند. این کار بر زمان پینگ شما تاثیر بد می‌گذارد.


کاهش زمان پینگ جهت بعضی فرد دها ارزش حیاتی دارد در موارد ی ارزش چندانی ندارد. برای دانـلود فایل‌های بزرگ یا مرور معمولی وب، برای هاستینگ وب‌سایت‌های عمومی نیازی نیست چندان بابت زمان پینگ به خود استرس داد. اما برای ارتباطات آنلاین به ویژه ارتباطات آنلاین هم‌زمان صوتی عکس ی پینگ خیلی مهم است. اصولا ً هر جا که مفهوم زنده بودن رابطه بیان باشد زمان پینگ ارزش پیدا می‌کند. برای بازی‌های ویدیویی چندفرد ه‌ی آنلاین پینگ تایم کم ضروری و حیاتی است. چنانچه شما از دیگر بازی‌کنان پینگ تایم بیش‌تری داشته باشید احتمالا مشغول شلیک به هدفی باشید که قبلاً نابود شده هنوز خبرش به شما نرسیده یا با دشمن رودررو شوید و درحالی که خیال می‌کنید دمار از روزگارش درآورده‌اید خودتان به دست حریف نیست شده باشید! اما پینگ خیلی پایین در مقایسه با حریفان همـواره بهتریـن مورد نیست.

با دانستن عوامل افزایش زمان پینگ حدس زدن راه‌های کاهش وقت پینگ چندان دشوار نیست. اولین راه کم شدن فاصله است. منظور این نیست که خودتان جابه‌جا شوید. احتمـا ش کم است حاضر باشید به خاطر موفق یت در گیم آنلاین ترک وطن بکنید . ولی چنانچه بتوانید برای بازی‌تان به سرورهایی وصل شوید که پینگ تایم کم‌تری دارند این کار را بکنید. برخی وقتها استفاده از سرویس‌های تونل‌زنی (tunneling) جواب می‌دهد. این سرویس‌ها شما را از طریق یک IP واسط به سرور مورد نظرتان وصل می‌کنند ً می‌کوشند کوتاه‌ترین مسیر را به سمت هاست مورد نظر پیدا کنند.

چنانچه قصد خرید سرور گیم یا سرور هاست دارید و جهت تان پینگ اولویت دارد خوب است به دنبال سرورهایی باشید که کم‌ترین فاصله را با شما دارند.

غیرفع ال کردن فایروال، بستن پروگرام ‌هایی مثل دانـلود منیجرها، مطمثن شدن از تمیـز بودن رایانه از ویروس‌ها و بدافزارها، بستن همه‌ی برنامـه ‌ها و پروسه‌های غیرضروری در حال اجرا نیز می‌تواند مفید باشد.

عدم مصرف از اتصالات اینترنتی بی‌سیم، تعویض کابل‌های قدیمی ممکن در شرایط ناچاری موثر باشد. ولی تغییر ISP تولید و ساخت ‌ی اشتراک اینترنت خوبتر حتمـا ً موثر است.

در نهایت اگر تنها پینگ جهت تان مهم است می‌توانید تنظیمات MTU (ماکزیموم واحد انتقال داده) را تغییر دهید. با کم کردن از اندازه‌ی MTU سرعت دانـلود و آپلودتان محدود خواهد شد اما تأخیر کم شدن پیدا خواهد کرد در بازی‌های انلاین که انتقال فایل‌های بزرگ در کار نیست این کار می‌تواند موثر باشد. با مصرف از بسته‌های کوچک سربار TCP/IP ارتقا پیدا می‌کند، اندازه انتقال بار مفید کاهش پیدا می‌کند فقط خاصیت ‌اش این است که بسته‌های کوچک‌تر شده زودتر کانال انتقال کم‌سرعت شما را خالی می‌کنند.

گاهی ISPها به‌مخصوص اینترنت‌های متعلق به شرکت ‌ها، مؤسسه‌ها دانشکده ‌ها احتمالا گاهی پورت‌ها را ببندند یا در آن‌ها تأخیر ایجاد کنند. این کار اکثرا ً به طور ویِژگزینشه برای مواجهه با وسائل های اشتراک فایـل غیرقانونی انجام می‌شود اما می‌تواند جهت فرد دهایی مثل بازی‌های آنلاین هم ضرردار باشدو اما از اتلاف جامعه‌ی بشری پیش‌گیری نماید ! چنانچه چنین اتفاقی افتاده باشد اکثرا ٌ ً از طریق پینگ نمی‌توانید به آن پی ببرید مگر این‌که این ایجاد تأخیر روی بسته‌های پینگ هم اعمال شده باشد.

دستور trace-route هم می‌تواند در پیدا کردن علت پینگ بالا به کار بیاید. دستور پینگ زمان رفت برگشت کلی را از مبدأ تا هاست مقصد محاسبه می‌کند. اما اگر وقت پینگ زیاد باشد برای تان معین نمی‌کند که مساله از کجای مسیر بوده است. ستور trace-route ولی آمار تک تک گره‌هایی را که در مسیر به آن‌ها بر می‌خورد برمی‌گرداند. اگر یکی از این هاست‌های میانی به ازدحام بسته‌های پینگ شما را بیش‌تر از میزان معمول نگه دارد با دستور trace-route می‌توانید آن را پیدا بکنید . وجود علامت * در خروجی این دستور برای گام (hop) نشانه‌ی مساله در آن گره میانی است. حال اگر بتوانید به طریقی مسیر اتصال‌تان به هاست مقصد را تغییر دهید که از این گره میانی کُند پرهیز بکنید این دستور به دردتان خورده است.

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰اف ال استودیو

از سال 1669 میلادی در ایران باستان زمان برآمدن وفرورفتن خورشیدگروهی به نواختن طبل ، کوس کرنا می پرداختند.
در اوستا بخش یسناها آمده است که پزشکان بیماران را با موسیقی ایرانی بهبود می کردند. در آن زمان سه نوع آهنگ آئینی( دینی) بزمی و رزمی مرسوم بوده است، همچنین در جشن های طبیعت و روزهای تاریخی ملی نواها موسیقی ایرانی مخصوص ای اجرا می شد.
درزمان هخامنشیان سرودها ترانه‌هایی به نام هوره در جنگ ها و جشن ها اجرا می کردند که امروز ه در ایلام و سرزمین های غرب ایران با همین نام رایج است.
در زمان ساسانیان به ویژه بهرام گور و خسرو پرویز موسیقی دان هایی زیر نظر وزیر دربار خرم باش کار می کردند. در جشن های بزرگ این نوازندگان و خنیاگـران نواهای کوناگونی اجرا می کردند.
در شاهنامـه آمده بهرام گور تعداد ده هزار لوری (خنیاگر) از هند جهت پایکوبی شادی مردم به ایران آورد.

نبد هیچ مانند بهرام گور به داد و بزرگی و فرهنگ و زور


آهنگ ‌دانان ایران باستان:
مشهور ترین موسیقی ‌دان‌های قبل از اسلام به شرح زیر بودند:
1.باربد
2.سرکش
3.رامتین
4.بامشاد
5.آفرین
6.نکیسای چنگ نواز

باربد برای هـر روز هفته نوایی تولید و ساخت که به هفت خسروحی زیاد دیده شده است. همچنین جهت هـر روز ماه سی لحن یا سی دستان و جهت 360 روز سال غیر از پنجه دزدیده 360 دستان را ساخت.
آهنگ جامه دران که در ردیف موسیقی ایرانی است از ساخـته های نکیسا است که با چنگ نواخته است.
دستان دیگری به نام دستان راست است که باربد آن را ساخت و امروزه جزو دستگاه های هفت گانه موزیک ایرانی است.
همچنین باید به موسیقی ها و دستان نوروز بزرگ ارایش خورشید ، ماه برکوهان، گنج کاووس، تخت تاقدیس سوگ سیاوش .. اشاره کرد.

ردیف:
ردیف دستبرخی امروز ایران از دوره آقا علی اکبر فراهانی باقی مانده است. آقا علی اکبر فراهانی به ‌واسطه میرزا تقی خان فراهانی ( نوازنده تار دوره ناصر الدین شاه ) جهت نشر آهنگ ایرانی به دربار دعوت شد.
پس این موسیقی بوسیله آقا غلامحسین به دو پسر علی اکبر خان به نام های میرزا حسینقلی و میرزا عبدالله آموخته شد و آنچه از موسیقی باستانی ایران امروزه مورد استفاده ‌تر مشهور ‌تر است دسته ‌بندی موسیقی بوسیله این دو استاد در قالب مجموعه نواخته‌ها و روش هایشان است که به نام «ردیف موزیک » نامیده می‌شود.
ردیف در واقع مجموعه ‌ای از مثال‌های ملودیک در موزیک ایرانی است که تقریباً با عبارت رپرتوار در آهنگ غربی هم‌ مفهوم است. مجموعه ردیف، مجموعه مثال‌هایی موسیقایی از هر کدام از گوشه‌هایی دستگاه ‌است که نشان دهنده نسبت نت‌های مورد مصرف در آن گوشه حال و هوا ی حس ی آن است..
گردآوری تدوین ردیف به شکل امروزی از اواخر سلسله زند اوایل سلسله قاجار شروع شده ‌است. یعنی در اوایل دوره قاجار سیـستم مقامی موزیک ایرانی تبدیل به سیستم ردیف دستگاهی شد جای مقام‌های چند گانه را هفت دستگاه و پنج آوازگرفت.

ردیف‌هایی که اکنون موجودند حاوی ردیف میرزا عبدااله، ردیف آقا حسینقلی،ردیف ابولحسن صبا،ردیف عالی علی اکبرشهنازی،ردیف موسی معروف ی،ردیف دوامی، ردیف طاهرزاده، ردیف محمودکریمی، ردیف مرتضی نی‌داوودو... هستند . امروزه،ردیف میرزا عبدالله، ردیف صبا، ردیف شهنازی دوامی فرد ی زیادتری دارند.

دستگاه:
هر دستگاه موسیقی ایرانی، توالی ‌ای از پرده‌های مختلف موزیک ایرانی است که انتخاب آن توالی حس شور خاصی را به شنونده انتقال می‌دهد هردستگاه از تعداد بسیاری گوشه موسیقی تشکیل شده ‌است و اکثرا ٌ ً بدین نحوه ارائه می‌شود که از در آمد دستگاه شروع می‌کنند به گوشه اوج یا مخالف دستگاه در میانه ارائه کار می‌رسند ،پس با فرود به گوشه‌های پایانی و ارائه تصنیف اجرای را به انتها می‌رسانند.

موزیک سنتی ایران حاوی هفت دستگاه و پنج آوازاست
هفت دستگاه ردیف آهنگ سنتی ایرانی عبارت‌انداز:
1.دستگاه شور
2.دستگاه سه گاه
3.دستگاه چهارگاه
4.دستگاه همایون
5.دستگاه ماهور
6.دستگاه نوا
7.دستگاه راست پنج گاه

آواز:
ً پارت ی از دستگاه مورد نظر است که می‌توان آنرا دستگاه فرعی نامید آواز از نظرفواصل با دستگاه مورد نظر یکسان یا شبیه بوده می‌تواند شاهد و یا ایست مفرق ی داشته باشد. به‌طور مثال آواز دشتی از متعلقات دستگاه شور و از درجه پنجم آن است .

آوازهای متعلق به دستگاه موزیک ایرانی ۵تا هستند و عبارت‌اند از:
آواز ابوعطا متعلق به دستگاه شو (درجه دوم)
آواز بیات ترک (بیات زند) متعلق به دستگاه شور (درجه سوم)
آواز افشاری متعلق به دستگاه شور ( درجه چهارم)
آواز دشتی متعلق به دستگاه شور ( درجه پنجم)
آواز بیات اصفهان متعلق به دستگاه همایون ( درجه چهارم)

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰

♪♪♪♪♪♪


persian music download

persian radio,download persian mp3,iranian music download,persian music download,download persian music,iranian music,persian music

یه نفر اومده تویه جهان م تازگیا

اسم اون رو لبم میاد هر لحظه بی هوا

بخدا دل من میریزه با هر یه نگاش

عاشقم عاشقه حس بهتر خندیدناش

تیکه تیکه داره دلمو میبره

اون چشـم اش از یه جهان سره

تمام حرفاش به دلم میشینه

زندگی با اون شیرینه

جهان جهان تمام عشقه بینمون

تمام ی جهان م شده عشق اون

زندگی خوب ه وقتایی که با منه

قلب من واسش میزنه

من پیشش آرومم

وقتی که باهامه

دستامو میگیره

جهان تو دستامه

تمام ی جهان مه

میپیچه عطر اون بارون که میباره

دیوونم میکنه آره این اقراره

قلبم دوسش داره...

تیکه تیکه داره دلمو میبره

اون چشـم اش از یه جهان سره

تمام حرفاش به دلم میشینه

زندگی با اون شیرینه

جهان جهان تمام عشقه بینمون

تمام ی جهان م شده عشق اون

زندگی خوب ه وقتایی که با منه

قلب من واسش میزنه

تیکه تیکه داره دلمو میبره

اون چشـم اش از یه جهان سره

تمام حرفاش به دلم میشینه

زندگی با اون شیرینه

جهان جهان تمام عشقه بینمون

تمام ی جهان م شده عشق اون

زندگی خوب ه وقتایی که با منه

قلب من واسش میزنه

 • سینا مرادمند
 • ۰
 • ۰آموزش سی شارپ

آشنائی با زبان پروگرام نویسی #C

مایکروسافت در مصاف با جاوا، بدنبال ارائه زبان کامل بود که سایه جاوا را در میادین برنامـه نویسی کم رنگ تر نماید. شاید بهمین دلیل باشد که #C را ایجاد کرد. شباهت های بین دو زبان بسیار زیاد چشم گیر است. مایکروسافت در رابطه با میزان استفاده و گسترش زبان فوق بسیار زیاد خوشبین بوده و امیدوار است بسرعت زبان فوق گستردگی و مقبولیتی به مراتب بیشتر از جاوا را نزد پیاده کنندگان نرم افزار پیدا نماید .

با توجه به نقش محوری این زبان، از آن بعنوان مادر زبانهای پروگرام نویسی در دات نت نام برده می شود. مورد فوق به تنهائی، می تواند قانع کننده ای جهت یادگیری این زبان باشد، ولی دلایل زیاد دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می گردد.

بیان شدن بعنوان استاندارد صنعتی
انجمن تولیدکنندگان رایانه اروپا (ECMA) زبان #C را در سوم اکتبر سال 2001 بعنوان استاندارد پذیرفته (ECMA-334) بدنبال آن تلاش های وسیع ی جهت کسب گواهی ISO نیز انجام شده است. زبان فوق در ابتدا توسط کمپانی مایکروسافت و بعنوان بخشی از دات نت پیاده سازی بلافاصله بعد از آن توسط کمپانی های اینتل، هیولیت پاکارد مایکروسافت مشترکا، جهت استاندارسازی پیشنهاد گردید.

زبان #C بگونه ای طراحی شده است که نه فقط وابستگی به Platform ویِژگزینشه را ندارد، بلکه در اکثرا موارد وابستگی RunTime نیز ندارد. کامپایلر #C می تواند بر روی هر نوع معماری سخت افزاری طراحی و اجرا گردد. در گاهی از نسخه های اولیه کامپایلر زبان فوق که توسط برخی از شرکت های جانبی ارائه شده است، کدهای #C را به بایت کدهای جاوا کمپایل می کنند. یکی از چنین کامپایلرهائی را می توان در وب سایت Halcyonsoft.com مشاهده نمود. پس کدهای #C براحتی قابلیت حمل بر روی محیط های مفرق را دارا خواهند بود.

معین ات تعریف شده زبان #C بابقیه استاندارهای تعریف شده ECMA مثل (ECMA-335) CLI (Common Language Infrastructure) ببهتر ی مطابقت می نمایند. CLI قلب و روح دات نت و CLR(Common Language Runtime) است. اولین ورژن از کامپایلر زبان #C که از CLI استفاده می نماید ، NET Framwork. مایکروسافت است.

با تذکر به موارد گفته شده، معین می گردد که این زبان بسرعت بسمت استاندارد شدن حرکت و با تایید استانداردهای مربوطه از طرف انجمن های معتبر بین المللی پشتیبانی فراگیر شرکـت های معتبر رایانه ی در جهان مسیر خود را بسمت جهان ی شدن بخوب ی طی می نماید.

#C چیست ؟
طراحان زبان #C با تاکید الگوبرداری مناسب از ویژگی ها ی زبانهائی مثل ++C، C و جاوا و نادیده گرفتن برخی از امکانات تامل برانگیز و کم مصرف شده در هر از زبانهای فوق، زبان پروگرام نویسی مدرن شی گراء را طراحی کرده اند. در موارد ی، برخی از خصوصیات ی مصرف نشده و درست درک نشده در هر یک از زبانهای گفته شده، حذف و یا با اعمال کنترل های لازم بر روی آنها، زمینه ایجاد زبان آسان و ایمن جهت اکثرا ٌ پیاده کنندگان پروگرام بوجود آمده است. برای مثال C ++C می توانند مستقیما با استفاده از اشاره گرها عملیات دلخواه خود را در حافظه انجام دهند. وجود توانائی فوق برای نوشتن برنامـه های رایانه ی با کارائی بالا ضرورت مهم دارد. ولی در صورتیکه عملیاتی اینچنین بدرستی کنترل و هدایت نگردند، خود می تواند باعث ظهور موارد (Bugs) بیشماری گردد.

طراحان زبان #C، با درک ارزش موضوع فوق، این ویژگی را کماکان در آن گنجانده ولی بمنظور جلوگیری از استفاده نادرست ایجاد اطمینان های ضروری مسئله حفاظت نیز مورد توجه قرار گرفته است. جهت استفاده از ویژگی فوق، پروگرام نویسان می بایست با صراحت و به روشنی خواسته را از طریق استفاده از Keyword های مربوطه اعلان نمایند( فراخوانی یک توانائی و استفاده از آن).

#C بعنوان یک زبان شی گراء عالی است. این زبان First-Class را جهت مفهوم Property (Data Member) بهمراهبقیه خصائص عمومی برنامـه نویسی شی گراء پشتیبانی می نماید . در C ++C جاوا متد get/set اکثرا برای دستیابی به خصوصیات ی هر Property استفاده می گردد. CLI همچنان تعریف Property را به متدهای get/ser ترجمه کرده تا بدین طریق بتواند حداکثر رابطه متقابل بابقیه زبانهای برنامـه نویسی باشد. #C بصورت فطری Events Declared Value، Reference Type ، Operator Overloading را نیز پشتیبانی می نماید .

کد مدیریت یافته
با مصرف از ورژن پیاده سازی شده #C توسط مایکروسافت، می توان همـواره کد مدیریت یافته ای را تولید کرد. یک پروگرام #C بعد از کامپایل، بصورت برنامـه ای در خواهد آمد که حاوی دستورالعمل های تلفیق شده ( CIL (Common Intermediate Language است (درست بر خلاف دستورالعمل های مختص یک اتومبیل خاص). CIL (گاها با نام MSIL(Microsoft Intermediate Language) با به اختصار IL هم نامیده می شود ) در مفهوم مشابه بایت کدهای جاوا بوده حاوی مجموعه ای از دستورالعمل های سطح پایین قابل فهم بوسیله تکنولوژی مبتنی بر CLI مثل CLR مایکروسافت خواهد بود. این پروگرام ها بدین کد مدیریت یافته، نامیده می شوند که CLR مسئولیت تبدیل این دستورالعمل ها به کدهای قابل اجرا برروی اتومبیل ارائه اکثرا سرویس های مهم برای کدینگ شبیه : Garbage Collection، مدیریت Heap عمر مفید Object و یا Type Verification را فراهم می نماید .

روش یادگیری #C
یادگیری این زبان جهت افرادی که دارای سابقه آشنائی با یکی از زبانهای برنامـه نویسی ++C، C یا جاوا باشند کار مشکلی نخواهد بود، حتی افرادی که دارای آشنائی اولیه با جاوااسکریپت و یا دیگر زبانهای پروگرام نویسی شبیه ویژوال بیسک می باشند ، امکان پذیر آسان خواهد بود. گاهی از پروگرام نویسان پیشرفته بر این باور هستند که #C نسبت به VB.NET با اقبال بیشتر و سریعتری مواجه خواهد شد، چراکه #C نسبت به ویژوال بیسک خلاصه تر است. حتی برنامـه های بزرگ پیچیده ای که توسط #C نوشته می گردند خواناتر، کوتاه و زیبا خواهند بود. برخی از خصوصیات ی ارائه شده در #C شبیه Unsigned Integer، Operator OverLoading و امنیت بیشتر Type ها، در VB.NET وجود نداشته و این امر می تواند ی بر فراگیرتر شدن #C نسبت به VB.NET نزد پروگرام نویسان با تجربه باشد.

جهت یادگیری هر یک از زبانهای پشتیبانی شده در دات نت، می بایست از BCL (Basic Class Library) مربوط به NET Framework. شروع کرد. #C صرفا 77 کلمه کلیدی یا Keyword بوده که برای اکثر برنامـه نویسان غریب نخواهند بود. در مقابل BCL، دارای 4500 کلاس تعداد بیشماری متد Property است که برنامـه نویسان #C، می توانند از آنها برای انجام عملیات دلخواه استفاده نمایند. ممکن است یکی از موارد قابل توجه جهت یادگیری این زبان برای گاهی از پروگرام نویسان پیشرفته عدم وجود گاهی از خصوصیات امکاناتی باشد که در قدیم از طریقبقیه زبانهای استفاده شده، بخدمت گرفته می شدند. برای مثال عدم وجود امکاناتی جهت توارث چندگانه (MI) سلسله مراتبی یک شئ.

خلاصه :
شکی وجود ندارد فراگیری تسلط بر زبان #C بمنزله کسب پتانسیل ارزشمند بوده که ثمرات آن جهت برنامـه نویسان در حال و آینده ای نه چندان دور بیشتر هویدا خواهد شد. استاندارد بودن و وجود کتابخانه ای مملو از کلاس این اطمینان را بوجود خواهد آورد که با فراگیری زبان فوق کسب، مهارت های لازم ، به یک توانائی فرا محیطی نو دست پیدا خواهیم کرد که امکان مصرف از آن بر روی محیط های مفرق وجود خواهد داشت. خصوصیات امکانات بیشمار این زبان از عبارت دلایل قانع کننده دیگری است که فراگیری آن را توجیه پذیر منطقی می نماید .

 • سینا مرادمند